ATP

Sezon Takvimi

WTA

Sezon Takvimi

İddia

Sezon Takvimi

ITF Bayan

Sezon Takvimi

Uluslararası

Sezon Takvimi

18 Eylül 2019
 
flagATP - Open de Moselle (Fransa)     İkinci hafta  
16:00 104623 Hoang Antoine Barrere Gregoire — —
19:00 104624 Paire Benoit Gasquet Richard — —
20:30 104590 Verdasco Fernando Krajinovic Filip — —
İlk hafta
13:00 104505 Copil Marius Simon Gilles — —
14:30 104582 Humbert Ugo Maden Yannick — —
flagATP - St. Petersburg Open (Rusya)     İkinci hafta  
16:00 104625 Kukushkin Mikhail Dzumhur Damir — —
20:00 104627 Gerasimov Egor Mannarino Adrian — —
İlk hafta
13:00 104522 Sousa Joao Kovalik Jozef — —
14:30 104585 Vatutin Alexey Fucsovics Marton — —
16:00 104511 Caruso Salvatore Fabbiano Thomas — —
18:30 104514 Ruud Casper Bublik Alexander — —
flagWTA - Guangzhou International Womens Open 2006 (Çin)     İkinci hafta  
09:00 Kenin Sofia Zavatska Katarina 2:0 (6:4, 6:2)
09:00 Pera Bernarda Stosur Samantha 1:2 (4:6, 6:1, 6:7)
10:35 104620 Paolini Jasmine Zheng Saisai 1:0 (7:5, 3:4)
12:00 104618 Siniakova Katerina Golubic Viktorija 0:0 (1:0)
12:30 104615 Stojanovic Nina Peng Shuai — —
13:00 104616 Petkovic Andrea Zhang Shuai — —
14:00 104617 Svitolina Elina Bouzkova Marie — —
15:30 104619 Blinkova Anna Krunic Aleksandra — —
flagWTA - Hansol Korea Open Tennis Championships (Güney Kore)     İkinci hafta  
06:00 Bonaventure Ysaline Wang Yafan 1:2 (6:4, 3:6, 0:6)
06:00 Potapova Anastasia Linette Magda 0:2 (5:7, 6:7)
08:00 Gasparyan Margarita Flipkens Kirsten 0:2 (3:6, 5:7)
08:00 Bogdan Ana Ahn Kristie 1:2 (6:0, 4:6, 6:7)
11:05 104579 Pliskova Kristyna Alexandrova Ekaterina 1:1 (6:3, 3:6, 0:0)
flagWTA - Tokyo Pan Pacific Open (Japonya)     İkinci hafta  
05:00 Gibbs Nicole Kerber Angelique 0:2 (2:6, 4:6)
07:00 Keys Madison Diyas Zarina 2:1 (5:7, 6:0, 6:4)
08:30 Hsieh Su-Wei Mertens Elise 1:2 (3:6, 6:1, 2:6)
11:10 104555 Osaka Naomi Tomova Viktoriya 0:0 (5:5)
flagİddia - Columbus (ABD)     İkinci hafta  
00:10 Broady Liam Redlicki Martin 2:0 (7:6, 6:2)
01:00 Kirchheimer Strong Couacaud Enzo 1:2 (6:2, 5:7, 0:6)
İlk hafta
00:00 Escobar Gonzalo Tikhomirov Maksim 2:1 (6:1, 4:6, 7:5)
İkinci hafta
17:00 104644 Mmoh Michael Leshem Edan — —
17:00 104612 Cid Roberto Ritschard Alexander — —
17:00 104645 Sigouin Benjamin Olivo Renzo — —
18:00 104608 Trotter James Kent Quiroz Roberto — —
flagİddia - Kaohsiung (Tayvan)     İkinci hafta  
05:00 Saville Luke Diez Steven 1:2 (6:3, 4:6, 1:6)
05:00 Majchrzak Kamil Bourchier Harry 2:0 (6:4, 6:4)
06:30 Tsai Chang-Lin Nam Ji Sung 0:2 (4:6, 1:6)
07:00 Santillan Akira Uchiyama Yasutaka 0:2 (6:7, 3:6)
08:50 Bolt Alex Niesten Miliaan 2:0 (7:5, 6:4)
09:00 Polmans Marc Mukund Sasi Kumar 2:0 (6:4, 6:1)
09:05 Yang Tsung-Hua Harris Andrew 0:2 (6:7, 3:6)
11:00 104632 Tseng Chun Hsin Soeda Go 0:1 (2:6, 3:4)
11:00 104631 Ferreira Silva Frederico Watanuki Yosuke 1:1 (7:6, 1:6, 2:3)
13:00 104588 Tokuda Renta Jung Jason — —