ATP

Sezon Takvimi

WTA

Sezon Takvimi

İddia

Sezon Takvimi

ITF Bayan

Sezon Takvimi

Uluslararası

Sezon Takvimi

Radu Albot - Damir Dzumhur. Teke Tek. Tenis

Geneva Open 2019 (Toprak Zemin)

Teke Tek
Radu Albot 1:1 Damir Dzumhur
Moldova Ülke Bosna-Hersek
42 Sıralama 86
76 (Puan 255, turn. 6) Zemine Göre Sıralama 138 (Puan 113, turn. 7)
Tarih Turnuva Maç Rakip Sonuçlar & Setler
23.05.2019 Geneva Open Radu Albot - Damir Dzumhur Toprak Zemin 2:0 (6:3, 7:5)
30.05.2018 French Open Damir Dzumhur - Radu Albot Toprak Zemin 3:2 (6:3, 6:3, 5:7, 1:6, 7:5)
Radu Albot - Son oyunlar
Rakip:
Tüm Zeminler
Toprak Zemin
Çim
Halı
Sert Zemin
Kapalı Sert Zemin
Tarih Turnuva Rakip Rakip Hafta Sonuçlar & Setler
27.08.2019 US Open Alexander Zverev Sert Zemin İlk hafta M 2:3 (1:6, 3:6, 6:3, 6:4, 2:6)
14.08.2019 Western & Southern Financial Group Masters Diego Sebastian Schwartzman Sert Zemin İkinci hafta M 0:2 (4:6, 2:6)
12.08.2019 Western & Southern Financial Group Masters Marin Cilic Sert Zemin İlk hafta G 2:0 (6:4, 7:6)
07.08.2019 Rogers Masters Guido Pella Sert Zemin İkinci hafta M 1:2 (3:6, 6:2, 6:7)
06.08.2019 Rogers Masters Gilles Simon Sert Zemin İlk hafta G 2:0 (6:4, 6:2)
03.08.2019 Los Cabos Taylor Harry Fritz Sert Zemin Yarı - Final M 0:2 (3:6, 2:6)
02.08.2019 Los Cabos Thanasi Kokkinakis Sert Zemin Çeyrek - Final G 2:0 (6:3, 6:3)
01.08.2019 Los Cabos Taro Daniel Sert Zemin İkinci hafta G 2:0 (6:1, 6:2)
31.07.2019 Los Cabos Janko Tipsarevic Sert Zemin İlk hafta G 2:1 (7:5, 2:6, 6:0)
24.07.2019 Atlanta Daniel Evans Sert Zemin İkinci hafta M 1:2 (6:7, 7:5, 2:6)
23.07.2019 Atlanta Tennys Sandgren Sert Zemin İlk hafta G 2:0 (6:4, 7:6)
02.07.2019 Wimbledon Jan-Lennard Struff Çim İlk hafta M 0:3 (4:6, 3:6, 2:6)
25.06.2019 Eastbourne Daniel Evans Çim İlk hafta M 0:2 (6:7, 2:6)
19.06.2019 Gerry Weber Open David Goffin Çim İkinci hafta M 1:2 (6:4, 4:6, 3:6)
17.06.2019 Gerry Weber Open Matthew Ebden Çim İlk hafta G 2:1 (5:7, 6:1, 6:4)
30.05.2019 French Open Jan-Lennard Struff Toprak Zemin İkinci hafta M 1:3 (6:7, 6:7, 7:6, 2:6)
27.05.2019 French Open Tennys Sandgren Toprak Zemin İlk hafta G 3:1 (7:6, 7:6, 3:6, 6:1)
24.05.2019 Geneva Open Nicolas Jarry Toprak Zemin Yarı - Final M 0:2 (3:6, 4:6)
23.05.2019 Geneva Open Damir Dzumhur Toprak Zemin Çeyrek - Final G 2:0 (6:3, 7:5)
22.05.2019 Geneva Open Juan Ignacio Londero Toprak Zemin İkinci hafta G 2:1 (6:1, 6:7, 6:4)
Damir Dzumhur - Son oyunlar
Rakip:
Tüm Zeminler
Toprak Zemin
Çim
Halı
Sert Zemin
Kapalı Sert Zemin
Tarih Turnuva Rakip Rakip Hafta Sonuçlar & Setler
17.09.2019 St. Petersburg Open Janko Tipsarevic Kapalı Sert Zemin İlk hafta G 1:1 (5:7, 6:3, 1:3) Retired
16.09.2019 St. Petersburg Open Lukas Rosol Kapalı Sert Zemin Çeyrek - Final M 1:2 (6:4, 6:7, 4:6)
15.09.2019 St. Petersburg Open Aslan Karatsev Kapalı Sert Zemin Elemeler - 1. Hafta G 2:0 (6:3, 7:6)
07.09.2019 New Haven Challenger Marcos Giron Sert Zemin Yarı - Final M 1:2 (5:7, 7:5, 2:6)
06.09.2019 New Haven Challenger Michael Mmoh Sert Zemin Çeyrek - Final G 2:1 (3:6, 6:2, 6:1)
04.09.2019 New Haven Challenger Petros Chrysochos Sert Zemin İkinci hafta G 2:0 (6:3, 6:2)
28.08.2019 US Open Roger Federer Sert Zemin İkinci hafta M 1:3 (6:3, 2:6, 3:6, 4:6)
26.08.2019 US Open Elliot Benchetrit Sert Zemin İlk hafta G 3:1 (4:6, 6:2, 6:3, 6:0)
20.08.2019 Winston Salem Lorenzo Sonego Sert Zemin İkinci hafta M 0:2 (1:6, 4:6)
20.08.2019 Winston Salem Antoine Hoang Sert Zemin İlk hafta G 2:1 (6:7, 6:0, 6:2)
18.08.2019 Winston Salem Strong Kirchheimer Sert Zemin Çeyrek - Final G 2:1 (4:6, 6:2, 6:1)
17.08.2019 Winston Salem Kevin King Sert Zemin Elemeler - 1. Hafta G 2:1 (6:4, 2:6, 6:1)
15.08.2019 Vancouver Maxime Janvier Sert Zemin İkinci hafta M 1:2 (2:6, 7:5, 4:6)
09.08.2019 Aptos Ernesto Escobedo Sert Zemin Çeyrek - Final M 1:2 (1:6, 6:3, 5:7)
08.08.2019 Aptos Lukas Lacko Sert Zemin 3. Hafta G 2:1 (6:7, 6:3, 7:6)
07.08.2019 Aptos Keegan Smith Sert Zemin İkinci hafta G 2:0 (6:4, 6:4)
30.07.2019 Los Cabos Mikhail Kukushkin Sert Zemin İlk hafta M 0:2 (5:7, 2:6)
17.07.2019 Synsam Swedish open Roberto Carballes Baena Toprak Zemin İkinci hafta M 0:2 (1:6, 6:7)
16.07.2019 Synsam Swedish open Casper Ruud Toprak Zemin İlk hafta G 2:0 (6:4, 6:2)
01.07.2019 Wimbledon Pablo Cuevas Çim İlk hafta M 2:3 (6:4, 6:7, 6:2, 4:6, 2:6)